Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.


Możliwości

Otwarty czat

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele osób nie spodziewało się, że efektywna komunikacja przez Internet może być taka szybka. Dziś, dzięki znacznemu rozwojowi technologii, który ma swoje odzwierciedlenie w minimalizacji wielu systemów, możemy znacznie bardziej sprawnie używać Internetu do codziennego porozumiewania się. Pierwsze czaty internetowe powstały w latach 90 i niemalże od razu podbiły sobie serca internautów. Taki czat online był z początku niewyszukany i ograniczony, ale mimo to codziennie interesowało się nim szerokie grono osób.

Nasza strona wygląda zgoła inaczej. Wiemy, że wielu użytkowników ceni sobie przyjazny interfejs oraz prosty sposób obsługi. Na podstawie pierwszych tego typu stron sprawiliśmy, że nasz czat internetowy jest efektywną odpowiedzią na dobrze znane pokoje, w których zachowuje się pełną anonimowość. Pomimo tego, że tutaj nie musisz podpisywać się imieniem i nazwiskiem, chcemy, by każdy użytkownik tego serwisu wiedział z kim rozmawia. To właśnie dlatego stworzyliśmy ten czat ze zdjęciami. Tobie pozostawiamy wybór czy chcesz dołączyć się do grupowej konwersacji czy raczej wolisz prywatny czat.

 
 

Prywatny czat

Przyjmij propozycję.

Prowadź tajną rozmowę.

Opuść czat w każdej chwili.

 

Dla tych, którzy preferują prywatną rozmowę, przygotowaliśmy również taką możliwość. Wiemy, że ogólny pokój może charakteryzować się ożywioną, jednakże czasem chaotyczną rozmową. Nasz portal Czat Cafe dąży do tego, by każdy użytkownik czuł się na nim dobrze i bezpiecznie – stąd pomysł wprowadzenia zdjęć i podziału na indywidualne oraz ogólne pokoje.

Niemniej jednak, niezależnie od tego, na którym z pokojów się znajdujesz, warto jest nie zapominać o zasadach etykiety internetowej. Pamiętaj również o nieumieszczaniu treści o charakterze pornograficznym lub niezgodnych z prawem. Szanuj wszystkich użytkowników, a z pewnością na czacie będzie panowała przyjazna atmosfera.

Możliwości

Ogłoszenia
Oferujemy więcej niż zwykły chat internetowy. U nas na Czat Cafe możesz dodać krótkie i chwytliwe ogłoszenia, tak by przekazać niedługą oraz treściwą wiadomość potencjalnej osobie, która będzie zainteresowana rozmową z Tobą.

Różne obszary wyszukiwania
Dajemy Ci całkowicie wolną rękę. Jeśli nie zależy Ci na odległości od Twojego rozmówcy, to nie musisz stosować żadnych filtrów. Jednakże dzięki nim możesz znaleźć osobę na przykład z Twojego województwa lub okolicy.

Edycja profilu
To Twoja szansa, aby pokazać kim naprawdę jesteś. Podziel się z nami i innymi użytkownikami czatu swoim zdjęciem. Pamiętaj tylko, że fotografia powinna przedstawiać tylko Ciebie i nie powinna być szkicem lub grafiką.