Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Jak działa nasz czat?

Nasz czat towarzystki jest bardzo prosty w obsłudze!

Zakładasz konto, logujesz się i prowadzisz pogawędki.

Na tym portalu każdy użytkownik posiada aktualne zdjęcie, abyście widzieli z kim się kontaktujecie. Możecie rozmawiać z jedną osobą lub z kilkoma, jest również czat ogólny. Można też pozostać z boku i czekać na pojawienie się ciekawej osoby, aby poprosić ją o rozmowę. W CzatCafe widoczne są tylko osoby aktualnie online, aby nie pisać do użytkowników z nieaktywnymi profilami. Nie wyświetlamy reklam, co czyni naszą platformę bardzo wygodną i czytelną. Ponadto, nie akceptujemy treści erotycznych ani wulgaryzmów.

Stworzyliśmy towarzyski czat ze zdjęciami, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób może mieć opory przed poznawaniem ludzi, których nie widzą. Zamieszczenie fotografii wzbudza większe zaufanie i znacząco ułatwia nawiązywanie nowych znajomości. Zdarza się, że rozmowa online to pierwszy krok do zbudowania bliskiej przyjaźni, a nawet prawdziwej miłości i trwałego związku, dlatego z pewnością warto spróbować!

Już dziś zaloguj się na nasz darmowy czat internetowy!

Rozmawiaj, poznawaj, romansuj!